MaliHaberleri

LUNA COİN YÜKSELECEK Mİ?

2022 yılı kripto para piyasasında gerçekleşen iniş ve çıkışlarla bir hayli hareketli geçti. Kar edip, karını katlayan kripto para kullanıcılarının yanında sıfırı tüketen de milyonlarca kripto para kullanıcısının olduğunu söylemek mümkün. Kripto para kullanıcıları tarafından yüzlerce coin gün be gün takip edilmekte, piyasa iniş çıkışları her daim kontrol altında tutulmaktadır. Kripto para kullanıcıları tarafından en çok araştırılan ve tıklanan coin haberlerinden biri de Luna Coin’in geleceği ile ilgili sağlam bilgiler içeren, bilirkişiler tarafından kaleme alınan Luna Coin yorum haberleridir. Kripto para piyasasında Terra ekosisteminde yaşanan çalkantılar 2022 yılının en çok konuşulan gündem kripto konusu oldu. Bunun akabinde Terra (Luna) olarak ortaya çıkması tartışmaları da beraberinde getirdi. Peki kripto para dünyasını kasıp kavuran Luna Coin Nedir?

 

Luna Coin Nedir?

Luna Coin, bir Güney Kore firması olan, Terraform Labs tarafından, şirketin ceosu Daniel Shin ve Kwon tarafından 2018 yılında kurulmuştur.

Luna Coin, Terraform Labs tarafından kripto para piyasasına güç sağlayan bir proje olarak ortaya çıkmıştır. Bitcoin gibi popülerleşen coinlere olan talebi azaltmak amacıyla çıkarılmıştır. Terra, stablecoin sistemini kullanmaktadır ve Ethereum tabanlı bir protokoldür.

Peki Luna Coin Nasıl Alınır?

Luna Coin, diğer tüm coinler gibi güvenilir kripto para borsaları üzerinden alınıp satılabilir.

Luna Coin, ABD dolarına sabitlenmiştir. Terra Luna Coin, kripto para piyasasında yer alan diğer coinlerin aksine sabit bir fiyat bandında kalmayı amaçlamaktadır.

Luna Coin Kaç TL?

Luna Coin kullanıcıları tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de Luna Coin Kaç TL olduğu sorusudur. Luna Coin grafik okumalarına göre, Luna Coin zirveyi yaşamaktadır.

Luna Coin’in güncel fiyatı, Luna başına 22,322422 TL’dir. Luna Coin, bu fiyatla tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmıştır.

Kripto para yorumcularına göre, Luna Coin için farklı tahminler ileri sürülmekte. Bazı kripto para yorumcularına göre Luna Coin için sınırlı bir yükseliş ön görülürken, bazı yorumculara göre ise Luna Coin’in fiyatının 2023 yılında 5 dolar olacağını öne sürüyor.

https://coinyorum-tr.com

Fuar, Haber

12946
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@malihaberajansi.com.tr

malihaberajansi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.