MaliHaberleri

Eryaman İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el piyasası sıfır eşyalara nazaran daha uygun olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bozulmayan ve kullanılabilen malzemelerinizi satın alarak karşılığında sizlere en iyi fiyatı veriyoruz. Firmamız oldukça kaliteli bir hizmet veriyor. Eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman bizi arayarak eşyalarınızı satışa koyabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşırsak evinize kadar gelip eşyalarınızı alarak size en iyi ücreti veririz. Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak mağdur olmamanız için sizlere telefonda görüştüğümüz fiyatın birebir aynısını veriyoruz.

Eryaman İkinci El Mobilya Alanlar 

Sizlerin memnuniyeti bizleri de memnun eder. İkinci el eşyaları genellikle öğrenciler kullanır. Bunu sebebi ise farklı şehirlere okumaya giden öğrenciler sıfır eşya alamıyorlar ve düzgün, temiz çalışabilen ikinci el eşyaları satın alıp sizlere en uygun fiyatı belirleyip veriyoruz. Eryaman ikinci el mobilya alanlar olarak bütün ikinci el eşyalarınızı satın alabiliriz ancak tek şart vardır ki cihazların çalışması gerekir. Bu durumda kapınıza kadar gelip eşyalarınızı yükleyip karşılığında da sizlere eşyaların parasını veriyoruz.

Eryaman İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Firmamıza yalnızca bir tane değil birçok eşya satabilirsiniz. Sattığınız eşya kadar paranızı alırsınız. Eryaman ikinci el beyaz eşya alanlar olarak internette numaramız mevcuttur. Bu numara üzerinden WhatsApp’tan bizlere beyaz eşyalarınızın videosunu gönderip ürünün ne derece sağlıklı olduğunu ne derece çalışıp ve ne kadar temiz olduğunu gösterebilirsiniz.

Akyurt ikinci el eşya alanlar olarak firma çalışanlarımız en iyi ücreti sizlere teklif edecektir. Eğer sizler teklif edilen rakamı kabul ederseniz; en kısa sure içerisinde vermiş olduğunuz adrese gelerek ikinci el beyaz eşyalarınızı sizlerden teslim alıyoruz. Beyaz eşyalar dahil olmak üzere bütün ikinci el eşyalarınızı sizlerden alıyoruz. 

2.El Eşya Alım Satımı konusunda 50 yılı aşkın tecrübemiz ile Ankara’da Spot Eşya İkinci el eşya alanlar dediğinizde en iyi hizmeti alacağınız 1 numaralı adres biziz. Bir telefon mesafesinde olan firmamız Başkentin her yerine, İlçeler ve tüm semtlere en hızlı şekilde 2.el eşya ve spot eşya almak için geliyor. 

 

Yaman Spot Detaylı İletişim ve Konum Bilgilerimiz

0532 416 13 98

www.ankaraesyaalanyerler.com

Demetgül Mah 401 cad No 71/C, 06200 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

24 Saat 2.El Eşya Alımı Yapılır

 

 

Fuar, Haber

131
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@malihaberajansi.com.tr

malihaberajansi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.