MaliHaberleri

Güvenli Bir Ticaret Güvenilir Firma İle Yapılmalıdır

Beş yıllık bir tıp fakültesi macerasının sonuna geldiğiniz şu günlerde evinize ilk gün aldığınız sıfır eşyalarınızı artık dağıtma vakti geldiyse ikinci el eşya alanlar Etimesgut adresinizde bulunan evinize gelerek eşyalarınızı görüyor ve sizlere piyasa koşullarının üstünde bir fiyat garantisi sunarak eşyalarınızı alıyoruz. Belki de sizden sonra yeni bir öğrenci evi kuracaklar için iyi bir fırsat olacak eşyalarınızı güvenilir bir firmaya satmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmak olacaktır.

Eşyalarınızı İtina İle Evinizden Alıyoruz

İkinci el eşya alanlar Keçiören adresinizde bulunan evinize gelip, eşyalarınızı herhangi bir ücret talep etmeden gördükten sonra satışını yapmak istediğiniz televizyon, buzdolabı, mobilya gibi ev eşyalarınız için değerinde fiyatlar vermekteyiz. Fiyat konusunda anlaştıktan sonra uzman kadromuzda bulunan çalışanlarımız eşyalarınızı en uygun kolileme sistemi ile araçlarımıza yerleştirilmekte ve ücretini tarafınıza ödediğimiz eşyalarınızı evinizden almaktayız.

Eşyalarınıza Zarar Gelmesinden Endişe Etmeyin

Eşyalarınızı görmeye gelen firma çalışanlarımız sadece yerinde tespit için evinize gelmektedir. Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden yerinde görmekte ve size fiyat vermektedir. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz eşyalarınız için verilen fiyatlar neticesinde de anlaşma sağlanması halinde yine hiçbir zarara uğratmadan eşyalarınız evlerinizden alınmaktadır. İkinci el eşya alanlar Çankaya ve civar ilçelerden dahi firmamıza ulaşmış birden çok müşterimiz bulunmakta ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmamız ile çalışmaya devam etmektedirler.

Fuar, Haber

116
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@malihaberajansi.com.tr

malihaberajansi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.